About company

Research and production firm "Dryada, LTD

Research and production firm "Dryada, LTD заснована в 1995 році. Основним напрямком діяльності являється виробництво високоякісного насіння сільськогосподарських культур за напрямками: пшениця озима тверда та м’яка, пшениця дворучка, кукурудза, соняшник, соя та ін..

НВФ „Дріада, ЛТД” вирощує добазове(розсадники розмноження I-го і II-го року), базове(еліта і супереліта) та репродукційне насіння сільськогосподарських культур на орендованих землях Петровської та Павлівської сільських Рад Генічеського району та Комишанської селищної Ради Корабельного району загальною площею - 2112 га, з них зрошуваної ріллі - 1128 га. Оригінальне насіння для вирощування еліти сортів озимої пшениці та батьківських форм гібридів соняшнику і кукурудзи фірма отримує на основі ліцензійних угод з Інститутом зрошуваного землеробства НААН(м. Херсон), Інститутом рослинництва ім. В. Я. Юр'єва НААН(м. Харків) Інститутом олійних культур НААН(м. Запоріжжя). Крім того займається інтродукцією насіння високих репродукцій власних сортів озимої м'якої пшениці: Дріада 1, Кохана, Кірена, Ярославна, Генічанка, Арабатка, озимої твердої пшениці Кассіопея, Людмила, м’якої пшениці дворучки Кларіса, сортів соняшника Універсал та Щелкунчик, сорту сафлору красильного Лагідний, сорту нуту звичайного Бланко занесених до Реєстру сортів рослин України.

Вирощене насіння батьківських ліній соняшника та кукурудзи використовується для виробництва гібридів першого покоління.

Елітне насіння озимої пшениці реалізується господарствам Херсонської, Миколаївської, Запорізької, Кіровоградської та Одеської областей. 

Досліди по екологічному випробуванню сільгоспкультур, а також по вивченню елементів сортової агротехніки нових сортів і гібридів як в умовах зрошення, так і без поливу, щорічно закладаються на дослідному полі НВФ "Дріада, ЛТД".