Про фірму

Науково-виробнича фірма "Дріада"

Науково-виробнича фірма "Дріада" заснована в 1995 році. Основним напрямком діяльності являється виробництво високоякісного насіння сільськогосподарських культур за напрямками: яра та озима пшениця, кукурудза, соняшник, соя та ін..

НВФ „Дріада” вирощує оригінальне, елітне та репродукційне насіння:
озимої м’якої пшениці, озимої твердої пшениці, сої, люцерни, озимого ріпаку, озимого ячменю, соняшника, проса, льону, сафлору на орендованій землі Петровської та Павлівської сільських Рад Генічеського району та Комишанської сільської Ради Комсомольського району загальною площею - 2112 га, з них зрошуваної ріллі - 1158 га. Оригінальне насіння для вирощування еліти сортів озимої пшениці та батьківських форм гібридів соняшнику і кукурудзи фірма отримує на основі ліцензійних угод з Інститутом зрошуваного землеробства(м. Херсон), Інститутом рослинництва ім. В.Я.Юр'єва НААН(м. Харків) Інститутом олійних культур НААН(м. Запоріжжя). Крім того займається інтродукцією насіння високих репродукцій власного сорту озимої м'якої пшениці Дріада-1(патент №0411 від 26.01.04 р.) та Кохана (патент №09017 від 21.07.09 р.), Кірена (патент №10793 от 22.11.2010 г.), Ярославна (патент №10792 от 22.10.2010 г.) озимої твердої пшениці Кассіопея (патент №0833 від 26.07.08 р.), гібридів соняшника "Візит" кукурудзи "Сиваш" (свідоцтво про Державну реєстрацію №05435 від 01.01.05 р.), сортів соняшника Універсал (патент №120276 от 27.03.2011 г.) та Щелкунчик(патент №120277 от 27.03.2011 г.), сорта сафлора красильного Лагидний(патент №110325 от 15.03.2011 г.), занесених до Реєстру сортів рослин України. У 2009 році сорт озимої м’якої пшениці Дріада 1 внесен до Державного Регістру сортів рослин Республіки Молдова. Науково-виробнича фірма "Дріада" заснована в 1995 році. Основним напрямком діяльності являється виробництво високоякісного насіння сільськогосподарських культур за напрямками: яра та озима пшениця, кукурудза, соняшник, соя та ін..

Вирощене насіння батьківських ліній соняшника та кукурудзи використовується для виробництва гібридів першого покоління.

Елітне насіння озимої пшениці в першу чергу реалізується господарствам Херсонської, Миколаївської, Запорізької, Кіровоградської областей та АР Крим.

У співробітництві з інститутом зернового господарства НААН (м. Дніпропетровськ) та інститутом зрошуваного землеробства НААН (м. Херсон) створені гібриди кукурудзи: Сиваш, Тендра, Азов, Асканія. Разом з селекціонерами ІЗЗ НААН (м. Херсон) створений новий високоврожайний сорт озимої м'якої пшениці Кохана та сорт озимої твердої пшениці Кассіопея. В співпраці з Херсонським Державним Аграрним Університетом створені: новий сорт озимої м’якої пшениці Ярославна, сорти соняшнику Універсал та Щелкунчик. В тісному контакті з селекціонерами Інституту олійних культур НААН (м. Запоріжжя) створений сорт сафлору красильного Лагідний.

Сумісними зусиллями з інженерно-технологічним інститутом "Біотехніка" НААН, Херсонським та Одеським аграрними університетами проводяться наукові дослідження по вдосконаленню технологій вирощування сільськогосподарських культур та розробці їх сортової агротехніки.

Досліди по екологічному випробуванню сільгоспкультур, а також по вивченню елементів сортової агротехніки нових сортів і гібридів як в умовах зрошення, так і без поливу, щорічно закладаються на дослідному полі НВФ "Дріада".

Науково-виробнича діяльність колективу фірми відзначена різними нагородами.
За активну участь в виставкових заходах та рекламу сортів і гібридів соняшнику вітчизняної селекції НВФ „Дріада” нагороджена грамотами XVI Міжнародної виставки – ярмарку „ІнтерАгро – 2004”, I – IV Міжнародних виставках рентабельного високоефективного сільського господарства «ІнтерАгро 2005», «ІнтерАгро 2006», «ІнтерАгро 2007», «ІнтерАгро 2008».
У 2004 році ТОВ НВФ „Дріада, ЛТД” нагороджена Дипломом „Провідне підприємство України 2004 р.” в номінації „Агропромисловий комплекс”.

У 2005 році за внесок у розвиток агропромислового сектора та високу якість насіння зернових культур НВФ „Дріада” отримала Диплом лауреата загально - національного конкурсу „Вища проба”.

Державне управління справами, Національний комплекс „Експоцентр України” нагородив ТОВ НВФ „Дріада” в номінації „Рослинництво, садівництво, виноградарство” дипломом „Кращий вітчизняний товар року”, як виробника кращих товарів 2005 року. В 2006 році НВФ «Дріада» отримала нагороду загальнонаціонального проекту «Україна Аграрна» - Лідер агропромислового комплексу України. Державне управління справами президента України, Національний комплекс «Експоцентр України» нагородив ТОВ НВФ «Дріада» Дипломом учасника Загальнодержавної виставкової акції «Барвиста Україна». У 2007 році ТОВ НВФ «Дріада» нагороджена Дипломом ІІІ Міжнародної спеціалізованої виставки – конференції «Україна зернова 2007». В 2008 році ТОВ НВФ „Дріада” отримала диплом переможця національного бізнес-рейтингу з присвоєнням звання ЛІДЕР ГАЛУЗІ за основним видом діяльності «Рослинництво» (перше місце сумарного балу в Херсонській області за критеріями: «Обсяг реалізованої продукції», «Продуктивність праці», «Чистий прибуток», «Заробітна плата»).

У 2011 році Асамблеєю ділових кіл за зразкове ведення бізнесу, високу професійність та партнерську надійність НВФ «Дріада» відзначена дипломом лауреата міжнародної нагороди «Золотий Ягуар».

За визначні заслуги перед суспільством у професійній та громадській діяльності Асамблея ділових кіл нагородила у 2012 році колектив НВФ «Дріада» дипломом «Зірка пошани» III ступеня.

За офіційними даним Державної статистики Рада Торгово-промислової палати України нагородила колектив НВФ «Дріада» Національним сертифікатом «Агропідприємство року 2012» в номінації «Лідер галузі з виробництва зерна та зернобобових серед підприємств Херсонської області» з врученням срібряної медалі Національного бізнес – рейтингу.