ПШЕНИЦЯ, СОРТ — ДРІАДА 1

Дріада 1
Озима м'яка пшениця

Оригінатор:
Науково-виробнича фірма  „Дріада". Сорт внесений в Державний реєстр сортів рослин на 2004 рік.

Біологічні особливості:
  Ранньостиглий. Зимостійкість висока.  Має високу посухо- і жаростійкість. Стійкий до вилягання, осипання зерна. Характеризується польовою стійкістю до бурої іржі, борошнистої роси, летючої сажки, септоріозу, фузаріозу колосу.

Господарські властивості:
  Дріада 1 є універсальним сортом, який призначений для використання в  неполивному землеробстві по різних попередниках, а також в умовах зрошення. Урожайний потенціал сорту високий - понад  100 ц/га, гарантована прибавка 12,2 ц/га.
Хлібопекарські показники зерна добрі та відмінні. Сорт відноситься до сильних пшениць. Вміст білка в зерні 14,4%, клейковини 30,5 %, ІДК 60, об'єм хліба 1120 мл.

За вмістом білка в зерні, вмістом клейковини в борошні, якістю клейковини, силою борошна, хлібопекарськими якостями Дріада 1 не поступається національному стандарту - Альбатросу одеському, який відноситься до сильних пшениць.

Агротехнічні вимоги:
Сорт Дріада 1 має високий урожайний потенціал,але разом 3 тим забезпечує високі і сталі урожаї на середніх і низьких агрофонах. Рекомендується вирощувати по різних попередниках у всіх екологічних зонах України. Норма  висіву 4,5-5,0  млн. схожих насінин на гектар в оптимальні для кожної зони строки.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ